תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

לימודי NLP

לימודי NLP

NLP זהו ראשי התיבות של Neuro Linguistic Programmin. בעברית השיטה נקראת "ניתוב לשוני פיזיולוגי" והמשמעות מאוד ברורה - באמצעות מילים, הבנה ומחשבה, אפשר לעזור לגוף לשנות הרגלים רעים כמו עישון או אכילה מופרזת ובכך ניתן לשנות את החיים לטובה. על פי שיטה זו, שפותחה בארה"ב בשנות ה-70 והפכה לפופולרית מאוד בישראל, ניתן לבצע שינויים משמעותיים בחיים בלי תרופות או דרכים לא פשוטות אחרות, אלא באמצעות כוחו של התת מודע.

כל אדם יכול להשתמש ב-NLP כדי לשפר את חייו ולכן רבים בוחרים ללמוד NLP ולא רק בכדי להפוך למאמנים אלא גם כדי להבין את היכולות הטמונות בשיטה זו וליישם אותן על עצמם. השיפורים של NLP באים לידי ביטוי בכל רבדי החיים - בבריאות, באורח חיים, במערכות יחסים ובבעיות רגשיות שונות. הטיפול הוא לא טיפול פסיכולוגי והוא לא חודרני ופרטני אלא יותר טיפול ענייני ומעשי שנגיש לכלל האוכלוסיה ולכן הוא קורץ לאנשים רבים שנוהרים ללמוד לימודי NLP במכללות השונות בארץ.

איפה לומדים NLP?

לימודי NLP מתבצעים בשלל מכללות וארגונים שונים ברחבי הארץ. מכללות מפורסמות בארץ כוללות את המכללה לעסקים, מכללת קגן, מכללת רטר ופרויקט ביצועי שיא של הרב אליהו שירי שמתאים לציבור החילוני ולדתי כאחד. חלק מהקורסים משלבים בתוכם גם לימודי דמיון מודרך, אך אין זה הכרח. היקף הלימודים, אורכם ותוכנם משתנים ממוסד למוסד. מסיימי קורס לימודי NLP מקבלים בסופה תעודת הסמכה.

שלח הודעה לצוות האתר